Şirketler Grubu

Şirket Profili

1959 yılında kurulan Denizsan, gemi inşa ve yan sanayi ve gemi işletmeciliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Denizsan, Türkiye’nin alçak basınçlı hidrolik güverte makineleri üreten tek kuruluşudur. Alçak ve yüksek basınçlı hidrolik ve mekanik güverte makineleri ile her türlü güverte ekipmanı üretimi asıl faaliyet konuları arasındadır.

Denizsan Şirketler Grubu, bugüne kadar uluslararası denizlerde seyir eden 300’ü aşkın gemiye güvenli ve pratik çözümler sunmuştur. Üretimini, İstanbul Kartal’da bulunan fabrikasında, sürekli yenilenen ürün gamıyla, uluslararası standartları gözeterek, tüm klas sertifikaları ile şartnamelere uygun olarak verir ve geliştirir. Alanında uzman mühendislik kadrosu, ürün yelpazesini genişleterek Ar-Ge çalışmalarını sürekli gelişen teknoloji ve değişen regülasyonları gözeterek sürdürmektedir.

Hidrolik ve elektrikli vinçler, kreynler, hırça mapası, zincir kilidi, baba, loça, makaralar ve halat tamburu başlıca üretimleri arasındadır. Türkiye’de alçak basınçlı güverte makineleri üreten ilk ve tek fabrika olarak, ürün kalitesi ile üretim kapasitesini deniz şartlarına uygun, son teknolojik gelişmeleri temel alarak her geçen gün artırmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Yunus Mah. Atölyeler Sok. No:3 Kartal İstanbul
Telefon: (216) 488 85 46 - Faks: (216) 488 84 94
İş Başvuru Formu